Putovat za Ludmilou lze nově i bez mobilu, s tištěnou verzí

18. 9. 2021
Formulář_putování Ludmila

Máme i tištěnou verzi hry. Na hravé vycházky za poznáním se můžou vydat i ti, kteří nejsou zdatní uživatelé chytrých telefonů a skenování QR kódů. Včetně dříve narozených. Znáte někoho takového? Předejte mu informaci nebo mu rovnou zajistěte formulář. Vytištěné formuláře pro účast ve hře si můžete vyzvednout v informačním středisku v přízemí Úřadu MČ Praha 2 na náměstí Míru, nebo v pobočném středisku v Jaromírově ulici.
Je k dispozici i KE STAŽENÍ a vytištění vlastními silami.
Formulář pro účast ve hře má celkem 11 stránek. Registraci a instrukce najdete na první stránce. Dále už jsou popisy lokalit, kvízové otázky a nabídka pro zaškrtnutí správných odpovědí.

Jak na to

  • V záhlaví formuláře vyplňte své údaje. Registrace je na 1 osobu, ale můžete jít i ve skupině.
  • S tužkou a papírem se můžete vydat na trasu s 19 zastávkami (délka 10 km), kterou lze projít i postupně, po částech, ve více dnech. Pořadí zastávek je pouze doporučené, můžete zvolit vlastní.
  • Hledejte na zastávkách na trase tabulky ke hře, opište si úryvek textu do tajenky a zaškrtněte nebo zakroužkujte jednu ze tří možných odpovědi na otázky. Za správnou odpověď získáte body.
  • Pro odpověď na otázky typu A se stačí pozorně rozhlédnout. Otázky typu B a C jsou vědomostní. Doporučujeme něco si přečíst, než vyrazíte. Třeba v Encyklopedii Prahy 2.
  • Vyplněné formuláře odevzdejte nejpozději do 31. října na infocentru v přízemí v Úřadu městské části Praha 2 na nám. Míru.

Jak výsledky vyhodnotíme?

  • Do slosování o věcné ceny budou zařazeni soutěžící, kteří vyplní tajenku a získají alespoň 70 z celkových 100 bodů za správné odpovědi na otázky.

Užijte si radost z procházek, poznávání a hry i bez chytrého telefonu! Zprostředkujte radost svým starším známým a příbuzným.