Soutěž o ceny na letošních trasách prodloužena do konce roku

28. 10. 2023
Prodloužení soutěže na trasách 2023

Na letošních pěti trasách venkovní hry Putování Prahou 2 (J. Foglar, Podskalí, Folimanka, Riegrovy sady, Havlíčkovy sady), které byly zveřejňovány v průběhu 2. čtvrtletí, byla vyhlášena soutěž o věcné ceny s uzávěrkou původně do konce října. Rozhodli jsme se uzávěrku prodloužit až do konce roku, tedy do 31. prosince 2023.

Těší nás, že na každé z tras dosáhly tři až čtyři desítky hráčů potřebný bodový limit pro účast v soutěži a mohli bychom losovat již nyní, ale chceme umožnit soutěžení i dalším zájemcům, kteří mohou využít příznivé podzimní dny. Rovněž chceme setkání s hráči a výherci uspořádat až po novém roce, kdy nebudou mít všichni tak napilno, případně namířeno na mnoho jiných zajímavých akcí, jako tomu bývá v závěru roku.

Děkujeme za pochopení, blahopřejeme všem úspěšným hráčům a těšíme se na další. Připomeňme, že limit na každé trase je zisk alespoň 80 bodů ze sta, trasy lze procházet libovolně dlouho i po částech (i na více pokusů), sám nebo ve skupině, s mobilem i s tahákem na papíře. Samozřejmě, lze procházet také starší trasy. U nich však již nebudeme losovat o ceny. Někteří z vás však jsou již úžasnými rekordmany v celkovém bodovém zisku. Osm z vás již prošlo alespoň jedenáct tras a získalo přes tisíc bodů. Nejúspěšnější rekordmany pochopitelně také oceníme.

Tedy neváhejte – projděte se, poznávejte a zahrajte si! Výpis všech tras ZDE.

Zahrajte si i v Encyklopedii Prahy 2
Zahrajte si i v Encyklopedii Prahy 2