Velká prázdninová soutěž – projděte trasy v parcích co nejdříve!

31. 7. 2023
Velká letní soutěž

Věříme, že se Vám nové trasy Putování Prahou 2 v našich parcích líbí. Vedou krásným prostředím a poznáte na nich zajímavá místa i jejich historii. Navíc jsou spojeny vždy se zajímavým příběhem, který jistě ocení zejména rodiče s dětmi. Ale to není vše! Připravili jsme pro vás čerstvou mimořádnou novinku – VELKOU PRÁZDNINOVOU SOUTĚŽ. Přestože pro obvyklé vyhodnocení platí uzávěrka na konci října, můžete získat mimořádnou věcnou cenu dříve.

Co mimořádného nabízíme? Můžete získat poukaz na vstup pro dvě osoby do Botanické zahrady v Troji, který platí na libovolný termín do konce roku.

Co musíte splnit? Projděte všechny tři trasy v parcích – Folimanka, Riegrovy sady a Havlíčkovy sady. Na každé musíte získat minimálně 80 bodů z celkových 100.

Do kdy? Učiňte tak co nejdříve, protože odměněno bude prvních dvacet (!) hráčů, kteří splní uvedenou podmínku. Nejdéle do konce srpna. (pozn: doporučujeme, použijte stejnou přezdívku pro všechny tři trasy, usnadníte nám hodnocení).

Jak získáte poukaz, pokud uspějete? Výsledky budeme kontrolovat nejméně jednou za týden. Tedy zhruba do 10 dnů od splnění uvedené podmínky budete vyrozuměni e-mailem. Poukaz si budete moci vyzvednout v informačním středisku v Úřadu městské části Praha 2 na náměstí Míru.

Pusťte se do toho! Budete mít šanci navštívit Botanickou zahradu v Troji třeba ještě koncem srpna. Kromě stálých venkovních expozic a skleníku Fata Morgana, můžete aktuálně shlédnout i fotografickou a interaktivní výstavu včel KRÁLOVNY MEDU ZBLÍZKA nebo fotografickou výstavu rostlin a krajiny CZECH NATURE PHOTO v Troji. Více informací o Botanické zahradě na www.botanicka.cz.